Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в Гошеві

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я вже традиційно провела реабілітацію для сімей АТО в монастирі сестер Пресвятої Родини в Гошеві. Цього разу в обителі побували сім’ї з Київської, Тернопільської та Дніпропетровської областей. Реабілітанти відвідали монастир отців Василіян на Ясній Горі, побували у центрі Вигодської спадщини, підкорили гору Яворину та відвідали бункер Робота.

Упродовж духовно-психологічного розвантаження із сім’ями працювали духівники та психолог. Настоятелька монастиря Пресвятої Родини розповіла колишнім військовим та їхнім дружинам про заснування монастиря та правила поведінки в ньому. Під час спілкування у дружньому колі відпочиваючі відзначали, що така розповідь була особливо цікавою, адже сучасні люди мають про монастирі дещо інші уявлення.

Загалом, як зізнавалися реабілітанти, їхні очікування здійснились. Багато з них висловили бажання повернутися на реабілітацію знову.

news.ugcc.ua