Ще одна міжконфесійна група капеланів завершила програму спеціалізованого навчання

31 березня 2017 року в Інституті кримінально-виконавчої служби закінчився шостий тренінг для священиків (капеланів), що проходив у межах співробітництва Міністерства юстиції України, Душпастирської ради та Інституту. Відповідно до закону про в’язничне капеланство протягом цього тижня від 28 до 31 березня відбувалася чергова ротація з навчання капеланів різних конфесій.
Підсумувала проведений захід молодша наукова співробітниця  науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України Юлія Матвєєва. Вона вручила від імені Інституту капеланам сертифікати, які засвідчують, що священики пройшли спеціалізоване курсове навчання священнослужителів обсягом 32 академічні години. Документ отримав також священик УГКЦ о. Юрій Стронянський.
Капеланів вразила щирість і компетентність викладачів Інституту. Вони висловили вдячність та повагу за великий вклад у капеланське служіння, побажали процвітання Інституту, Божої благодаті всім викладачам і плідного співробітництва у майбутньому.
ІКВС