Шестеро матерів полеглих українських Героїв перебувають на реабілітації у Греції

З 2 по 9 липня 2019 року шестеро матерів полеглих українських Героїв, серед яких учасниці фотопроекту “Сильні духом. Мами” та декілька матерів з м. Києва та Київської області перебувають на реабілітації у м. Афінах (Греція).

Організаторами поїздки стали Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з душпастирем для українців греко-католиків Греції о. Андрієм Твердохлібом, який запросив батьків загиблих Героїв на реабілітацію до Афін.

Крім відпочинку та духовної реабілітації програма перебування українських матерів у Афінах була наповнена зустрічами, спілкуванням та знайомствами. 5 липня відбулася зустріч з одним із консулів у Посольстві України в Греції, де радо та тепло приймали українських гостей. Опісля матері полеглих воїнів спільно з українською парафією Греції здійснили паломництво до Метеори – унікального монастирського комплексу, розташованого на вершинах скель.

7 липня, у день Різдва Івана Хрестителя, матері Героїв взяли участь у Божественній Літургії, яку відслужив о. Андрій Твердохліб, та в родинній атмосфері поспілкувалися з українцями греко-католиками Греції.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ