Сестри Тельнюк заспівали на Яворівському полігоні

У вівторок, 21 жовтня 2014 р. Б., до військовослужбовців Старицького гарнізону завітали заслужені артистки України Галина та Леся Тельнюк.

Захід був організований Центром військового капеланства та музичним колективом «Сестри Тельнюк». Концерт відомих співачок відбувся в приміщенні клубу центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Разом із військовими, прекрасною музикою виконавиць насолоджувались також і військові капелани: о. Тарас Михальчук та бр. Юрій Балух. Представляючи музичний колектив, о. Тарас побажав усім присутнім насолоджуючись мелодіями, гарно провести час та призадуматись над талантами, які дарує Господь кожному, які потребують постійної праці.

Цього вечора для військових Галина та Леся Тельнюк виконали низку прекрасних музичних творів із свого репертуару, серед яких поезія Тарас Григоровича Шевченка, пісні Василя Стуса, Ліни Костенко і також власного авторства. Кожна мелодія, яку виконували заслужені виконавиці України супроводжувались представленням із сторони співачок та словами подяки від солдат, які виражались оплесками та вигуками «браво».

На завершення підполковник Володимир Безбородов подякував «Сестрам Тельнюк» за прекрасний концерт української музики, вручив подяки від командування та квіти.

Більше інформації про гурт «Сестри Тельнюк»: http://telnyuk.info

Департамент інформації Центру військового капеланства