Семінаристи ЛДС СД відвідали військових Львівщини

Напередодні дня святого Миколая за ініціативи Центру душпастирювання військовослужбовців, брати-семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа підготували виступ для військових, у якому розповіли про постать і життя святого Миколая.

Щоб виконати цю місію, було створено дві команди.

Одна команда показувала дійство у військових частинах м. Львова та тих, що знаходяться неподалік міста. Загалом було 4 виступи для 6 військових частин: Національної гвардії України, полку зв’язку, протиповітряної оборони і т д.  Також брати навідались до в’язнів 48 колонії, де разом помолилися Божественну літургію з капеланом о.Тарасом Миркою  і теж показали дійство.

Інша команда з самого ранку вирушила на полігон у с. Старичі на чолі з о.Андрієм Сіданичем, капеланом полігону. Помічники Святого Миколая відвідали близько 6 військових містечок, що на полігоні, а також завітали у військову частину м. Яворів. Крім виступів, на полігоні разом з військовими гості помолилися Божественну Літургію.

З нагоди свята Миколая брати роздавали бійцям солодкі подарунки. Близько 1000 військових дізналися більше про чудотворця Миколая Мирликійського. Дякуємо всім людям доброї волі, які доклалися до проведення свята Миколая у військових частинах.

Більш детальний фотозвіт можна переглянути тут – фото.

Джерело: www.lds.lviv.ua