Семінаристи Києва стали призерами Міжнародного курсантсько-студентського форуму

За повідомленням перс-служби Інституту кримінально-виконавчої служби 21 квітня 2017 року на базі Міністерства юстиції України відбувся Міжнародний курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2017». Семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ взяли участь у цій події серед 10-ти команд вищих навчальних закладів України. Форум був задуманий для формування нової генерації працівників у соціальній і правовій сферах служіння, які вмітимуть взаємодіяти, у майбутньому представляючи інституції органів державної влади та громадянського суспільства.
Від імені Міністерства юстиції України учасників Форуму «STUDIO ВЕСНА 2017» привітав Заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, що здійснює керівництво органами й установами пенітенціарної системи. Форум  мав дві частини: науково-практичну та спортивно-ерудиційну. У першій частині пройшла конференціїя «Суспільство, право, психологія та педагогіка: поступ у майбутнє». У другій спортивно-ерудиційній частині відбулося змагання з міні-футболу: грали семінаристи Олександр Француз, Іван Височанський, Юрій Іленков, Андрій Панчиняк, Павло Тимів, Тарас Микитич; а також інтелектуальні конкурси для визначення найбільш ерудованої команди: семінарію представляли Євген Василик, Вадим Гасанов, Ярослав Кузишин. Серед членів жюрі був о. д-р Олег Шепетяк.

У Форумі брали участь команди з 10 вищих навчальних закладів України:
  1. Факультету №2 Національної академії внутрішніх справ;
  2. Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;
  3. Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова;
  4. Івано-Франківського університету права імені короля Данила Галицького;
  5. Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;
  6. Національної академії Служби безпеки України;
  7. Інституту кримінально-виконавчої служби.
  8. Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.
  9. Коледжу при Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»;
  10. Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
У молодіжному форумі взяли участь близько 300 осіб. Серед учасників було 9 докторів наук та 30 кандидатів наук в галузі права, психології, педагогіки, державного управління. В рамках міжнародноо співробітництва гостями форуму були також представники установ виконання покарань та навчальних закладів Чеської Республіки, Республіки Польща, Фінляндії.
У змаганнях спортивної частини Форуму І місце здобула команда Інституту кримінально-виконавчої служби, ІІ місце – команда факультету №2 Національної академії внутрішніх справ. ІІІ місце – команда Дніпропетровського університету внутрішніх справ.
В ерудиційній частині Форуму призові місці вибороли такі команди:
І місце з мінімальним розривом балів поділили команди Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національної академії Служби безпеки України та Інституту кримінально-виконавчої служби;
ІІ місце вибороли команди факультету №2 Національної академії внутрішніх справ та Дніпропетровського університету внутрішніх справ;
ІІІ місце посіла команда Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.
Кубки та дипломи переможців урочисто вручили заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, голова комісії з ліквідації ДПтС України Сергій Тюлєнєв і начальник Інституту кримінально-виконавчої служби Євген Бараш.
Світлини прес-служби Інституту кримінально-виконавчої служби