Семінаристи КТДС з подарунками від св. Миколая відвідали поранених солдат

19 грудня християни східного обряду вшановують пам’ять святого Миколая, архиєпископа Мир Лікійських. Цей святий чоловік жив ще на зламі 3-4 століть, а пам’ять про нього залишилася такою світлою, наче він живе і сьогодні. Про нього знають усі. У день цього святого ми звикли робити один одному подарунки, адже сьогодні кожен може наслідувати життя святого Миколи.

Семінаристи нашої семінарії мали нагоду відчути себе в ролі святого Миколая. Напередодні ввечері члени Центру душпастирства військовослужбовців св. Архистратига Михаїла при Київській Трьохсвятительській семінарії завітали до хворих та поранених солдат, які знаходяться на стаціонарі Головного військово клінічного госпіталю міста Києва. Поранені військовики були обдаровані скромними подарунками, а ми – приємно вражені теплою зустріччю військовослужбовців.

У цей день сталося справжнє чудо, бо хворі та поранені солдати не були схожі на важкохворих. Ми не залишилися у програші, адже військові також подарували нам свої привітні усмішки, відкриті та щирі серця, а також теплі зустрічі. Їм було радісно на душі, а нам – ще більше.

Отже, Микола із міста Мир не помер, він живе у пам’яті, яка втілюється у наших добрих вчинках.

Медіа-центр ЦДВ св. Архистратига Михаїла КТДС.