Семінаристи КТДС відвідали військових у госпіталі

З нагоди свята Миколая, 19 грудня 2017 року, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали до поранених військовослужбовців Центрального військового госпіталю України з привітальною програмою та гостинцями від святого Миколая. Відвідини військових відбулися з благословення ректорату семінарії та за підтримки Департаменту військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви.

Подарунки отримали 120 військовослужбовців різних відділень госпіталю, які відвідували дев’ять братів різних курсів семінарії, поділені на три групи. У цей день на військовослужбовців чекали не тільки подарунки (солодощі, мандарини та іконку Миколая), але також вони мали можливість запізнатися із життям Святого Миколая. Про святого військовим розповідали брати-семінаристи, які також давали відповіді на запитання пацієнтів госпіталю.

З вдячністю та щирими посмішками за можливість відчути дух свята та поринути у дитинство, співаючи разом з семінаристами пісні про Святого Миколая, військові та персонал госпіталю дякували братам та всім хто долучився до того щоб Святий Миколай завітав у їхні палати.

25530193_819464194916827_1675272278_n (1)

Бр. Олександр Француз