Розпочалися заходи УГКЦ до Дня Ювілею Божого Милосердя для в’язнів

Розпочалися заходи УГКЦ до Дня Ювілею Божого Милосердя для в’язнів. Преосвященніший Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський, керівник Відділу УГКЦ з душпастирства у силових структурах України й волонтери, серед яких Лицарі Колумба, відвідали Лук’янівську в’язницю.

В рамках Ювілейного року Божого Милосердя, Святіший Отець Франциск оголосив 6 листопада Днем Ювілею для в’язнів. Під час літургійних богослужінь в неділю, 6 листопада у всіх парафіях згадиватимуть про цю подію у всій Вселенській Церкві. 6 листопада 2016 року у пенітенціарних установах відбудуться духовно-молитовні зустрічі з ув’язненими за участю єпископів, капеланів, волонтерів, що проголошуватимуть Добру Вістку про Боже Милосердя.

Світлини © Владислава Мусієнка
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ