Розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Збройні Сили України та українське військове душпастирство»

Сьогодні, 14 грудня, розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Збройні Сили України та українське військове душпастирство». До членів Ради та іноземних капеланів приєдналися представники Міністерства оборони України, народні депутати, представники Збройних Сил України, а також військові капелани Української греко-католицької Церкви.

Кожна з семи конфесій та релігійних організацій, представлених у Раді, презентувала свою діяльність, спрямовану на задоволення релігійних потреб військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та членів їх сімей. Борис Андресюк, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, презентував учасникам конференції партнерську модель взаємодії Міністерства з церквами та релігійними організаціями. Народні депутати та інші представники державного апарату, які займаються питаннями державно-конфесійної співпраці, обговорили актуальні питання забезпечення релігійних потреб в контексті майбутнього створення інституту військового капеланства в Україні.

Полковник Руслан Коханчук окреслив перспективну модель інституту військового капеланства в Україні, після чого учасники конференції обговорили запропоновану модель.

15 грудня відбудеться продовження конференції. Учасники працюватимуть по тематично поділених секціях, після чого буде прийнята резолюція конференції.

Прес-служба Департаменту капеланства