Розпочалася підготовка до 53 Міжнародного військового паломництва до Люрду (Франція)

З лютого місяця 2011 року розпочалася підготовка до 53 Міжнародного військового паломництва до Люрду (Франція). Паломництво є плановим заходом міжнародного співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Франції і проводиться за участю військових з України вже 15 раз підряд. До участі у заходах паломництва запрошуються представники інших військових формувань України, духовенства різних конфесій та представники ЗМІ.

У рамках 52 Міжнародного військового паломництва, що відбулось у травні 2010 року, шістнадцять націй – організаторів зібрали разом близько 13 тис. військових паломників з тридцяти трьох країн світу.

Персональне запрошення щодо участі в заходах паломництва надійшло від Керівника Міжнародного військового паломництва о.Люка Равеля на ім’я керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України владики Михаїла (Колтуна), який є незмінним духовним провідником української військової делегації.

Після прибуття учасників до м. Люрд заходи прощі розпочнуться церемонією відкриття в Базиліці Св. Пія Х та продовжаться молитовними чуваннями в Базиліці Розарію. Протягом суботи та неділі відбуватимуться духовні зустрічі влади, капеланів та генералів, та ін. Свята Меса в неділю розпочнеться о 10 годині в Базиліці Св. Пія, після чого відбудеться церемонія закриття.

53 МВП, як і в попередні роки, покликане надати особливий поштовх військовому братерству та продовжити духовний діалог під час спільної участі військових паломників у богослужінні. У 2011 році паломництво проводитиметься під гаслом «Об’єднані Господом та єдиною молитвою». Незважаючи на різноманітне національне походження, військові разом молитимуться під час прощі, усвідомлюючи, що вони є братами та сестрами у руках Господа.

Інформаційна служба Департаменту