Розпочалась доброчинна акція «Благодійна верба» на підтримку служіння капеланства

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла до Квітної Неділі розпочався доброчинний продаж букетів із вербної лози на підтримку благодійних проектів «Фундації св. Миколая» для душпастирства військових, сиріт, студентів та в’язнів.

Придбати букет можна в інформаційному центрі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Кожен хто придбає лозу із патріотичною символікою допоможе втілити добрі справи для добра Церкви та України.

Довідка. «Фундація св. Миколая» покликана реалізовувати проекти, що пов’язані із капеланським служінням серед військових, дітей-сиріт, студентів та в’язнів. Зокрема, фундація підтримала паломництва військових та курсантів до святих місць, дні духовної віднови для учасників АТО, проведення таборів для сиріт та студентів,  «Різдвяну школу» для сиріт, турнір з міні-футболу «Кубок Надії», а також допомогла потребуючим (неповносправні діти, постраждалі в результаті ДТП і малозабезпечені родини).

На даний час проводиться щоденна духовна опіка бійців АТО на Яворівському полігоні (також організовуються виїзди військових із полігону на екскурсії до м. Львова та святих місць); для українських бійців, що перебувають у зоні АТО закуповуються вервечки, медалики хрестики, друкуються буклети та іконки з молитвами. Також стартував проект «Великодній кошик» для багатодітних та малозабезпечених сімей та здійснюється підтримка студентського театру «САД».

Джерело: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ