Родини військових зі Старого Самбора здійснили паломництво до святинь Львівщини

11 березня відбулося паломництво та виїздний семінар для групи психологічної підтримки і взаємодопомоги родин військовослужбовців міста Старий Самбір, що на Львівщині. Захід організував духівник групи о. Іван Гальо за підтримки Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. 

Родини українських воїнів здійснили паломницьку поїздку до Крехівського монастиря святого Миколая Отців Василіян та Марійської святині у с. Страдч. Паломництво розпочалося зі спільної Божественної Літургії та панахиди за полеглих Героїв, яка відбулася у монастирі Отців Василіян. Після молитви учасники прощі мали нагоду послухати історію Крехівської святині, а також скуштувати монастирського чаю. Потім разом відвідали чудотворне джерело у лісі та древній монастир на скелі.

У невеличкому селі Страдч, що неподалік Львова, паломники пройшли Хресною дорогою, де випрошували у Господа переможного кінця хресної дороги для нашої України. По закінченні молитви відвідали давній печерний монастир, що є одним з найбільших в Україні.

Увечері в Будинку паломника в Страдчі учасники заходу спільно з практичним психологом Галиною Дерев’янко та духівником о. Іваном Гальо поговорили про нелегкі випробування, які доводиться переживати нашим воїнам і членам їхніх родин. Отець Іван розкрив духовне значення терпіння у житті християнина, а п. Галина надала практичні поради, як допомогти собі та підтримати інших під час життєвих випробувань.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ