Родини військових зі Старого Самбора здійснили паломницьку мандрівку до Грушева та Дрогобича

8 жовтня група психологічної підтримки і взаємодопомоги родин військовослужбовців м. Старий Самбір разом зі своїм духівником о. Іваном Гальо та психологом Галиною Дерев’янко здійснили паломницьку поїздку до Грушівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та Катедрального храму УГКЦ у місті Дрогобичі, що на Львівщині.

Проща розпочалася зі спільної Божественної Літургії у Грушеві, під час якої родини наших воїнів молилися за українське військо, за перемогу і мир. Опісля учасники паломництва вирушили на Хресну Дорогу, роздумуючи над терпінням, смертю та воскресінням Ісуса Христа заради нашого спасіння, співставляючи з хресною дорогою, яку зараз проходить український народ.

Далі паломники вирушили до м. Дрогобич, де у Катедральному соборі Пресвятої Трійці УГКЦ їх зустрів владика Ярослав Приріз, єпарх Самбірсько-Дрогобицький. У храмі відбулася панахида за усіх полеглих Героїв, яку очолив владика Ярослав. По завершенні заупокійної молитви єпископ звернувся до присутніх з духовною наукою.

Опісля духівник групи о. Іван спільно з психологом поспілкувалися з родинами Захисників України. Говорили як опанувати себе в критичних ситуаціях та як допомогти близьким в екстримальних умовах зберегти духовне та психічне здоров’я.

На завершення мандрівки родин військовослужбовців чекала цікава екскурсія містом, яку провів о. Ігор Цмоканич, священник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

За повідомленням Галини Дерев’янко