Родини військових з Івано-Франківська здійснили паломництво до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача

18 березня відбулося паломництво дружин та матерів військовослужбовців і полеглих Героїв з м. Івано-Франківська до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що в Старуні Івано-Франківської області. Захід пройшов за сприяння Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Духовно-психологічний супровід групи здійснював отець Ярослав Рохман.

Розпочався захід з екскурсії в музеї «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ», яку провів отець Іван Харевич. Опісля учасники паломництва пройшли Хресну дорогу, під час якої роздумували над великою жертвою Ісуса заради спасіння людства. Далі відбулася Божественна Літургія та панахида за полеглими Героями України.

Завершилась мандрівка екскурсією у Приватний етнографічний музей Бойківщини, де отець Микола Григорук розповів про експонати музею та культуру бойківського краю.

За словами учасників паломництва, спільна молитва та спілкування стали добрим ресурсом, натхненням і відновленням для родин українських Захисників.

На заході також була присутня координаторка проєкту Департаменту військового капеланства по соціальній роботі з родинами військових Наталія Дубчак, яка розповіла про досвід Департаменту в напрямку духовної та психологічної опіки родин військовослужбовців та полеглих воїнів за останній період.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ