Родини військовослужбовців та полеглих українських Героїв повернулися з паломництва до Меджугор’є

З 21 по 26 травня 2021 року тривало паломництво членів родин військовослужбовців та полеглих Героїв міста Старий Самбір Львіської області до Меджугор’є, містечка в Боснії та Герцеговині, де відбуваються об’явлення Пресвятої Богородиці.

Захід організував військовий капелан УГКЦ, духівник групи психологічної підтримки та взаємодопомоги м. Старий Самбір отець Іван Гальо, в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні” за підтримки Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Духовно-психологічний супровід прочан здійснювали капелан о. Іван Гальо спільно з практичним психологом Галиною Дерев’янко.

У відпустовому місці паломники спільно молилися Божественні Літургії за мир в Україні та у власних наміреннях, взяли участь у Хресній Дорозі на горі Кріжевац, а також молилися вервицю на горі об’явлень Подбрдо.

У програму паломництва входили також екскурсії, відвідування та ознайомлення з історичними пам’ятками архітектури та відпочинок.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ