Родини полеглих воїнів відвідають святині різдвяної Європи

З 3 по 8 грудня 2019 року триває паломницька мандрівка “Столиці різдвяної Європи”, в якій беруть участь родини полеглих Захисників України.

Вже другий рік поспіль Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ організовують подорож до різдвяної Європи для родин загиблих Героїв.

Учасники паломництва відвідають святині Угорщини, Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та Польщі. Духовний супровід паломників здійснює військовий капелан о. Максим Кролевський.

4 грудня, у день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, перебуваючи в Будапешті (Угорщина), прочани відвідали Базиліку Святого Іштвана, де спільно взяли участь у Божественній Літургії.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ