Родини полеглих воїнів Тернополя здійснили паломництво до Страдчу

За підтримки Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ в рамках проєкту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні” спільно з ГО “Родини полеглих воїнів Тернополя” 10 вересня відбулася паломницька поїздка родин полеглих Героїв Тернополя до Страдчу, що на Львівщині.

Групу паломників супроводжував військовий капелан отець Микола Квич. На місці об’явлення Матері Божої Нерушимої Стіни у с. Страдч, родичі полеглих Героїв взяли участь у заупокійній Божественній Літургії, а також пройшли Стадецькою Хресною дорогою, молячись за всіх українських воїнів, за перемогу і мир.

Опісля відбулося коло ділення з духівником, під час якого учасники прощі поспілкувались в теплому родинному колі, розділяючи з іншими свої переживання і біль.

“Незважаючи на дощову погоду, ми повертались додому зігріті любов’ю Небесної Матусі, теплом небайдужих сердець, умиротворені, з надією, вірою і довірою до Бога. Дякуємо Богу за все!”, – поділилася враженнями одна з учасниць паломництва.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ