Родини полеглих українських Героїв повернулися з паломництва до Меджугор’є

З 15 по 20 червня 2019 року тривало паломництво 46-ти членів родин полеглих Героїв на сході України до Меджугор’є, містечка в Боснії та Герцеговині, де відбуваються об’явлення Пресвятої Богородиці.

Поїздку для родин українських Героїв організували Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. 

У відпустовому місці паломники спільно молилися Божественну Літургію за мир в Україні та у власних наміреннях, взяли участь у Хресній Дорозі на горі Кріжевац, а також молилися Вервицю на горі об’явлень Подбрдо. Духовний супровід прочан здійснював військовий капелан УГКЦ о. Максим Кролевський.

У програму паломництва входили також екскурсії містами Хорватії, Боснії та Герцеговини, відвідування та ознайомлення з історичними пам’ятками архітектури, а також відпочинок на Адріатичному морі.

“Завдяки цьому паломництву родини, які втратили найдорожчих, мали можливість збагатитися духовно та емоційно. Святі місця, неймовірна краса Адріатичного моря, сама природа Боснії, Хорватії, прекрасні міста, мальовничий водограй у невеличкому містечку Боснії – все це разом з прекрасними людьми поряд збагатило нас, об’єднало і справді реабілітувало”, – поділилася враженнями Наталія Дубчак, працівник Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ, мати полеглого Героя.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ