Родини полеглих Героїв України здійснили паломництво до святинь Закарпаття

З 27 по 31 жовтня тривала паломницька подорож членів родин полеглих Героїв України до святинь Закарпаття. Захід організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Учасниками мандрівки стали тридцять семеро членів родин загиблих воїнів з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснював керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства отець Ростислав Височан.

Програма паломництва включала спільні Божественні Літургії за мир в Україні та у власних наміреннях прочан, панахиди за упокій душ полеглих Героїв, Хресна Дорога у Джублику. Крім духовної програми прочани також мали цікаві екскурсії містами та замками Закарпаття, купіль у термальних басейнах, побували у винному погребі, де скуштували доброго закарпатського вина, здійснили мандрівку на озеро Синевир.

Завдяки спільному паломництву учасники заходу мали можливість поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним, поділилися з іншими своїми переживаннями, відчути підтримку та розуміння, а також духовно збагатитися та відпочити.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ