Різдвяний вертеп завітав до колонії у Прилуках

14 січня 2012 року Різдвяний вертеп і колядки під проводом с. Хризанти Чину Св. Василія Великого завітали до колонії у Прилуках. Учасники Вертепу – усі парафіяни київського храму Миколи Доброго, що на Подолі.

У невеличкому залі колонії за вертепом спостерігали близько 200 вихованців. Коляди супроводжувались грою на музичних інструментах – гітара, скрипки, бандури. Під час звучання яких зал завмирав і з особливою уважністю дослухав до співу та музики.
«Сьогоднішній вертеп дуже відрізнявся від минулорічних, бо супроводжувався грою на музичних інструментах. Тріо бандуристів викликало повну тишу в залі, не дивлячись на те, що були присутні близько двохсот вихованців. Я дуже тішусь, що відбувся той „дотик” до сердець хлопців заради якого ми сюди приїхали», – ділиться враженнями організатор поїздки з Києва до Прилук, голова пенітенціарної служби УГКЦ, отець Констянтин Пантелей.

Після різдвяного вертепу гості-волонтери мали можливість поспілкуватися з вихованцями, і таким чином у звичайній розмові поділитися радістю Різдва Христового з глядачами. «По закінченню вистави до мене підійшов хлопець і сказав, що відчувається коли виступають щиро, а коли нещиро. Він поділився, що насправді не так важливою є професійність театральної гри, як її душевність, пережиттєвість», – розповідає акторка різдвяної постановки Катерина Чернега.

В кінці зустрічі гості заспівали вихованцям і працівникам колонії «многая літа».