“Різдвяний вечір по-волонтерськи” у Гарнізонному храмі

Волонтерська спільнота Львова та душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ запрошують усіх на «Різдвяний вечір по-волонтерськи». Відбудеться захід 9 січня 2016 року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), початок – о 19.30 год.

Цього вечора всі присутні матимуть нагоду насолоджуватись колядками у виконанні співачки та активної волонтерки Софії Федини, бандуриста Івана Шміла, квінтету Гарнізонного храму, вокально-хореографічного ансамблю «Сонечко».

Як зазначила на своїй сторінці у Facebook Софія Федина, «це нагода створити і відчути справжній дух Різдва: єдність у коляді, щирість почуттів, сила віри і здатність змінити світ на краще через допомогу нашим бійцям АТО». Адже цей вечір є благодійним, усі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби українських військовослужбовців на передовій.

Запрошення можна отримати в інформаційному центрі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Добровільна пожертва за квиток – внесок від 200 гривень.

Також з питань придбання запрошень за благодійний внесок можна звертатись за телефоном: 093 02 41 967 – Марта Ящишин.

12-17.

Капеланство.info