Різдвяні свята в Євпаторійському гарнізоні військових частин А0879, А4519, А4521, А4523 та А4524

У зенітному ракетному полку м.Євпаторії військовим капеланом, парохом Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ протоієреєм Богданом Костецьким було організовано святкування Різдва Христового. Заходи відбувалися за підтримки Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

6 січня на Святий Вечір перед вечерею у солдатській їдальні зібрався особовий склад. Отець Богдан запалив різдвяну свічку і звершив молитву з Великого повечір’я: «З нами Бог ….» Потім тепло привітав з наступаючим Різдвом Христовим. У святкуванні брали участь діти греко-католицької парафії Євпаторії. Вони дзвінко співали «Нова радість стала» та читали вірші.

7 січня, в перший день Різдва Христового в 10:00 в актовому залі частини отець Богдан організував виступ старшої групи зразкового дитячого ансамблю «Дзвінкі голоси» Євпаторійської школи мистецтв. Разом зі своїм керівником Наталею Грищенко учасники ансамблю познайомили з колядками, записаними на Східному Поліссі, Івано-Франківщині, центральній Україні композиторами-фольклористами Ю. Антківим, М. Гайворонським, М. Леонтовичем.

Свою радість і святкове хвилювання вдячні глядачі висловлювали гучними оплесками.

Командування відзначило творчий колектив грамотою за участь у виховному процесі військовослужбовців. Окремо отримав нагороду і капелан протоієрей Богдан Костецький.

У солдатській їдальні артистів пригостили спеціально спеченим солдатським пирогом і чаєм.

Капелан отець Богдан Костецький висловив подяку командуванню за жертовне ставлення до духовного відродження вітчизни. “При такому ставленні до потреб духовного життя, – додав отець Богдан, – воїни України гідно зможуть виконати присягу перед українським народом”.

На завершення свята голосно дзвеніли слова “Христос Рождається!” і відповідь “Славімо Його!”

Повідомила п. Людмила Григор’єва