Різдвяні місії капеланів Стрийської єпархії

Вже другий рік поспіль «Українська молодь – Христові» м. Новий Розділ провадить різдвяні місії з колядою та вертепом.

Так, 6 січня разом із своїм духівником о. Ростиславом Височаном молодь відвідала Новороздільського міського відділу ДПРЧ-11, щоб поколядувати разом із рятівниками, які в Святвечір далеко від своїх родин несуть службу на варті нашої безпеки. 12 січня молодь вдруге відвідала Миколаївську виправну колонію № 50, де разом з о. Ростиславом Височаном, головою комісії у справах душпастирства силових структур України Стрийської Єпархії та о. Русланом Царем, капеланом колонії, могли проповідувати радість Різдва Христового тим, хто через певні обставини є далеко від своїх домівок та родин. У своєму слові о. Ростилсав наголосив, що «світло Різдва Христового проникає у найтемніші кутки світу та людських сердець».

Таким чином, різдвяний вертеп та весела коляда молоді дала змогу тим, хто перебуває у колонії відчути маленьку частичку різдвяної радості. Опісля відвідин виправної колонії, молодь продовжила свою місію вперше відвідавши військову частину А-2847 у м. Стрию.

Прийом військових залишив теплий слід у серцях учасників вертепу. Радісні посмішки військовослужбовців, незвична військова каша, неформальне спілкування з військовими та відвідини кімнати бойової слави частини. Опісля о. Ростислав, звертаючись до військових зазначив, що «подія Різдва стосується кожного, власне тому ми прийшли до вас». Як і в виправній колонії так і в військовій частині, духівник новороздільського УМХ зробив подарунок – поповнення бібліотеки закладу духовною літературою.

Повідомили Христина Корецька, Володимир Радько

Фото Андрій Максимович