Різдво завітало до Чортківського СІЗО, що на Тернопільщині

Свято народження Ісуса Христа відсвяткували й ув’язнені та засуджені, що утримуються у Чортківському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області. Дякуючи допомозі капеланів Чортківського СІЗО отців Андрія Лемчука, Євгена Гаврилишина та монахиням монастиря «Сестер Пресвятої Родини» особи, які по волі обставин перебувають по ту сторону грат, мали змогу скуштувати смачної Різдвяної куті, якої було зварено більше 160 літрів.

Нова радість стала

Яка не бувала

Над вертепом звізда ясна

У весь світ засіяла

З такими словами представники студентського братсва «Обнова» розпочали постановку святкового Вертепу у світлиці установи для засуджених. Сценка народження Ісуса Христа була поставлена з великою майстерністю і засуджені з великою зацікавленістю спостерігали за цим без сумніву священним дійством.

Також отцем Андрієм було відправлено Святкову Літургію у храмі святого Апостола і Євангелиста Івана, що на території установи та продемонстровано фільм духовного спрямування «Кво вадіс».

Варто зазначити, що духовне виховання є важливою складовою колективного впливу на засуджених та ув’язнених і невід’ємною частиною виховного процесу.

Тарас Бакун,

старший інспектор із соціально – виховної

та психологічної роботи Чортківського СІЗО

управління Державної пенітенціарної служби України

у Тернопільській області