Різдво в Одесько-Кримському екзархаті (оновлено)

7 січня 2012 року в день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа до Ялтинської військової частини №3058 внутрішніх військ України, завітав парох громади УГКЦ у м. Ялта, військовий капелан Одесько-Кримського Екзархату о. Ігор Гаврилів. Вертеп, колядки та щедрівки, стали гарним подарунком для командування та особового складу строкової служби частини.

На закінчення всі отримали благословення та помазання освяченим єлеєм з нагоди Свята Різдва Христового.

8 січня військовий капелан протоієрей Богдан Костецький, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці в Євпаторії, відвідав в/ч А 4519 зенітного ракетного полку. Священик зустрівся з командуванням частини і обговорив питання організації роботи з віруючими військовослужбовцями з урахуванням їх віросповідання. Заступник командира підполковник О. А. Ломака подякував отцю Богдану за духовну опіку військових у 2011 році і просив продовжити щотижневі зустрічі з солдатами.

У свою чергу капелан пообіцяв і далі проводити в частині лекції про етику християнської моралі.

Святкування Різдва Христового в ВЧ АА 2238 ВМС ЗС України м.Одеси розпочалося зі спільної Святої вечері кя відбулася 6 січня після заходу сонця.Наспільній вечері разом з матросами строкової служби та капеланом о. Олександром Смеречинським вечеряли та колядували молодь морської каплиці св. Арх. Михаїла м.Одеси. А 9 січня з Вертепом до військових моряків завітала молодь студентського братства УКУ.