Різдво у Тернопільсько-Зборівській та Самбірсько-Дрогобицькій єпархіях

7 січня у гарнізонному храмі Святих мцц. Віри, Надії, Любові та Софії відбулося святкування Різдва бригадою реактивної артилерії м. Дрогобич на чолі з Головним капеланом Самбірсько-Дрогобицької єпархії – о. Іваном Гнатівим. Солдати прийняли участь в урочистій св. Літургії та приступили до мирування. Усього у військовій частині – до 70 військовослужбовців.

Напередодні ж свята артилеристи взяли участь у спільній Святій вечері, що, за словами о. Івана Гнатіва, є вже понад 15-річною традицією у даній частині.

6 грудня Різдво відзначали також у підрозділі ВЧ-3002 внутрішніх військ м. Тернопіль. За словами Головного капелана Тернопільсько-Зборівської єпархії о. Андрія Івасечка, до солдатів строкової служби завітав парафіяльний хор, який привітав усіх присутніх колядками та віншуванням. Відбулася спільна молитва та Свята вечеря, під час якої духовенство разом з військовослужбовцями мали можливість спілкуватися на духовні теми та відзначати Різдво.

Різдво у гарнізонному храмі Святих мцц. Віри, Надії, Любові та Софії

Прес-служба Департаменту