Різдво у Стрийській єпархії УГКЦ

6 січня військові капелани Стрийської Єпархії УГКЦ о. Ігор Левицький та бр. Юрій Лесишин провели Святу вечерю для солдат військової частини протиповітряної оборони м. Стрий.

Перед початком спільної трапези о. Ігор поблагословив святкові страви та привітав солдат із Різдвом Христовим. Святковий вечір прикрасив імпровізований солдатський хор, який під проводом бр. Юрія виконував різдвяні колядки.

Святкова Різдвяна вечеря бодай духовно зблизила солдат із їхніми родинами, які також, як і сотні тисяч українських сімей, у цей вечір зібралися у сімейному колі, щоб разом прославляти народженого Христа.

Згадана вище військова частина знаходиться під духовною опікою священиків та прихожан церкви Всіх святих українського народу, парохом якої є о. Іван Барабаш. Впродовж цілого року ведеться систематична душпастирська праця із особовим складом частини. Проводяться різноманітні святкові вечори, організовуються пізнавальні екскурсії храмами м. Стрия.