Різдво Христове на полігоні – молитва та коляда

В день Різдва Христового військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Михайло Білецький та піддиякон Юрій Балух молились Святу Літургію та колядували разом із солдатами строкової служби ЗСУ у 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

По завершені Святкової Божественної Літургії капелани вітали військових із світлим празником Різдва Христового, колядою прославляючи Новонародженого Спасителя.

Оскільки військовослужбовці з різних частин України, капелани підготували для них невеличкі збірки колядок.

Отці також відвідали і інші військові поселення, несучи вістку про Народження Ісуса.

Більшість молодих юнаків вперше святкують Різдво поза домом, тому присутність душпастирів, спільна молитва та коляда допомагає відчути їм дух свята.

Капеланство.info