Різдвяне привітання керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владики Михаїла (Колтуна)

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ

Дорогі українські воїни, ветерани, родини наших полеглих Героїв, волонтери та всі люди доброї волі, всечесні отці-капелани!
​Христос Рождається!
​Святкуючи сьогодні разом Різдво Христове, ми знову переживаємо незбагненне Таїнство Воплочення Божого Сина. У цій події, коли Бог стає людиною, небо і земля наповнюються особливою радістю. Божий Син стає присутній у кожній нашій історії, у наших щоденних переживаннях, труднощах, у наших тривогах. Він приходить серед непроглядної темряви вифлеємської ночі, щоб подарувати нам світло надії та миру, щоб скріпити наші сили і огорнути кожне людське серце Своєю безмежною Божою любов’ю.

​Щиро вітаю вас, дорогі у Христі, з цим величним святом – Різдвом Христовим! Нехай світло Різдвяної зорі осяє найглибшу темряву наших страхів, відчаїв і зневіри, щоб наші серця у цей святковий день ущерть сповнилися вірою, надією та Божою любов’ю! І де б ми сьогодні не шукали Божого Маляти – у щільно наповнених палатах шпиталів, у глибоких окопах українського фронту, у зранених болем втрати серцях наших матерів – нехай народжений у яслах Ісус благословить нас, наші родини і увесь наш український народ Своїм миром, Своєю щирою присутністю, Своєю радістю і всіма небесними дарами! Бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла, благословенних та сповнених миром Різдвяних свят!

З нами Бог, розумійте народи, і покоряйтеся, бо з нами Бог!

+ МИХАЇЛ (Колтун),

керівник Департаменту військового капеланства

Патріаршої курії УГКЦ