Річницю від дня заснування Центру душпастирювання військових відзначили у Львівській духовній семінарії

14-15 травня 2016 року у Львівській духовній семінарії Св. Духа відбулося святкування 10-ліття заснування Центру душпастирювання військових Св. Георгія Побідоносця.
На запрошення організаторів свята братів Мар’яна Мисяковського і Олега Нестора в урочистостях взяв участь протоієрей Костянтин Пантелей, керівник Відділу Патріаршої курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України, що розпочинав у семінарії капеланське служіння  для військових у 1994-1998 роках.
Святкування розпочалися в суботу, 14 травня, молитвою за мир  в Україні. Згодом, з промовою, виступили голови семінарійних братств та організацій. Відтак відбувся перегляд документального фільму “Завжди поруч”, створеного братами до ювілею.

Пройшли нічні чування й духовні науки.  Відтак о. д-р Ігор Бойко, ректор семінарії, о. Іван Глова, духівник ЦДВ і о. Костянтин Пантелей відслужили панахиду за полеглими за Україну. Пройшов чин прийняття до капеланського братства вісьмох нових членів з числа першокурсників семінарії, які відчули бажання нести Слово Боже військовим.

Святкування продовжились у неділю урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященніший владика Михайло (Бубній). Вітаючи семінаристів, які ступили на шлях капеланського служіння, владика побажав семінаристам нести душпастирську опіку з відданою любов’ю, яка є запорукою збереження людяності у нелюдяних обставинах війни. Опісля духовної поживи, брати мали святкову трапезу.

Відзначення ювілею стало чудовою нагодою вкотре пригадати про необхідність, специфічність та значущість капеланського служіння.

Сітлини прес-центру ЦДВ

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ