Реколекції у Личаківській виправній колонії № 30

Цими вихідними засуджені ЛВК № 30 мали нагоду належно приготуватися до Різдва Христового. На запрошення отця Тараса Мирки, в’язничного капелана ЛА УГКЦ, до установи прибув отець Юрій Остапюк – голова Центру студентського капеланства, який впродовж двох днів провадив реколекційні науки для тих, хто відбуває покарання.

Отець Юрій на своїх науках розповідав пристунім наскільки люблячим є Господь. Священик наголосив на тому, що Христос ніколи не покидає людину, Він завжди є присутній у місцях, в які люди не наважуються ступити, в яких людині некомфортно, про які люди забувають і від яких відвертаються – лікарнях, сиротинцях, тюрмах… Це було закликом для засуджених, щоб вийти назустріч Господу, який не залишає нас, якими добрими чи поганими ми б не були.

Також отець-реколектант навів низку Біблійних прикладів на цю тему, один з яких містився того дня у Євангельському уривку на Божественну Літургію – про хворого на водянку. Душпастир говорив про Давида, який також, як і всі люди, був грішним і неодноразово падав, але завжди вставав, щоб повернутися до Господа. Він любив Бога і мав віру. Саме через цю віру і переміг Голіафа, хоч у це не вірив ніхто. Отець Юрій звернувся до засуджених бути мужніми і не боятися перемінити своє життя. Закликав завжди приходити на зустріч з Христом у Святих Тайнах Сповіді та Євхаристії.

Дякуємо отцю-реколектанту за служіння і жертовність. За те, що молився із засудженими, духовно підбадьорив, додав сил і бажання до нового життя. Нехай Господь винагородить його своїми ласками і дозволить завжди бачити свої плоди!

Капеланство.info