Реабілітація учасників АТО в Зарваниці

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573; п. 30-31 розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р., центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЦСССДМ) здійснюють заходи щодо соціальної та/або психологічної підтримки учасників антитерористичної операції (далі – АТО), організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб.

Завдяки налагодженій співпраці обласним ЦСССДМ спільно з представниками Тернопільсько-Зборівської  архиєпархії УГКЦ із 1 по 5 серпня проводиться психологічна та духовна реабілітація сімей учасників АТО на базі туристично-паломницького Марійського центру в с. Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області, пише Фіртка із посиланням на ІФ ОДА.

До Зарваниці пиїхали сім’ї з дітьми з Верховинського, Городенківсього, Калуського, Косівського, Тлумацького районів та м.Івано-Франківська (всього 39 осіб).

В програмі заходу передбачена групова робота з психологами, військовим капеланом, проведення спільного часу, спільна трапеза, молитва біля чудотворної ікони, Хресна дорога, Свята Літургія, для дітей – розважальні програми за участі аніматорів.

Проїзд в обидві сторони організувала Івано-Франківська обласна державна адміністрація, проживання та харчування забезпечує Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ.

Крім того, з 5 по 7 серпня відбудеться наступна психологічна та духовна реабілітація для сімей учасників АТО з Богородчанського, Городенківського, Коломийського, Калуського, Тлумацького районів і Калуша та Івано-Франківська

Джерело: firtka.if.ua