Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України доопрацювали проект положення «Про службу військового духовенства»

29 серпня у Києві відбулося чергове засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. У засіданні взяли участь представники Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України: о. Любомир Яворський, заступник керівника, та Олександр Мельник, референт Департаменту.

Учасники зустрічі спільно з представниками Міністерства оборони України та експертами, серед яких Віктор Єленський, Юрій Решетніков, Максим Васін, опрацювали проект положення «Про службу військового духовенства». Міністерство оборони представив полковник Руслан Коханчук, який доповів про процес формування даного положення та перспективи його втілення.

Протягом спільного засідання в документ були внесені зміни та доповнення. Члени Ради остаточно погодили варіант положення для спрямування його в Міністерство оборони України на доопрацювання.

Наприкінці засідання було прийнято рішення звернутися до керівництва Міністерства оборони листом про підтримку даного проекту.

Прес-служба Департаменту капеланства