Привітання з нагоди 20-ї річниці від дня створення Внутрішніх військ МВС України

Шановні керівники, командири, рядові, працівники та ветерани Внутрішніх військ МВС України, члени ваших родин, дорогі браття і сестри!

Прийміть сердечні вітання від імені Української Греко-Католицької Церкви з нагоди 20-ї річниці від дня створення Внутрішніх військ МВС України!

Відзначення ювілеїв є доброю нагодою для усвідомлення плинності життя і важливості людських вчинків у ньому.

Ми разом з вами прожили 20 років української новітньої історії, коли старанність і мужність військових очільників і рядових, копітка служба, а подекуди й їх особиста жертовність створили добру славу українським Внутрішнім військам.

До досягнень цих років ми з гордістю можемо віднести напрацьовані тісні зв’язки між нашою Церквою і Головним управлінням ВВ МВС України у справі душпастирської опіки особового складу.

Міжнародні і Всеукраїнські військові паломництва, спільні міжконфесійні молитви, тематичні релігійні заходи, у яких разом з іншими представниками силових структур України активно брали участь віруючі військовослужбовці Внутрішніх військ, стали, на нашу думку, хорошою основою формування моральних чеснот воїна-правоохоронця, воїна-християнина.

Неодноразово наша Церква зверталася до Вас у потребі і завжди мала підтримку і порозуміння. За це Вам велика вдячність і благословення. Сподіваємося на підтримку і в майбутньому.

Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя та Господньої опіки у Вашій праці в ім’я України!

Єпископ Михаїл (Колтун),

керівник Департаменту Патріаршої Курії