Привітання з нагоди 20-річчя створення Збройних Сил України – владика Михаїл (Колтун)

Шановні військові керівники усіх рівнів, командири військових підрозділів, рядові Збройних Сил України, працівники та члени їхніх родин, миряни!

Дорогі браття і сестри!

В день 20-ої річниці Збройних Сил України від імені Ради душпастирської опіки при Міністерстві оборони України висловлюю велику шану та вдячність за вашу відданість миру та спокою в нашій країні.

Настав час що наша держава Україна є вільна і незалежна. Історія змагань нашого народу і відстоювання цілісності, його прав і свобод займає нашу увагу. Адже народ пережив голодомори, війни, політичні репресії, знущання і відчув на собі втрату своїх людських цінностей. Центром держави є людина, її гідність, її права, які повинні бути збережені і захищені від зовнішніх та внутрішніх загроз.

Усвідомлюючи свій шанс, який нам дає Бог і як вчить нас історія, нам потрібно розвивати свої можливості, аби відзискати втрачене і набути нове лице в рисах братньої любові.

Настав час, що ми маємо своє українське військо, яке покликане забезпечувати цілісність і суверенність нашої держави. Тож коли народ прямує дорогою відновлення і збереження найсокровеннішого в його житті, то армія має велику, священну відповідальність бути з народом і забезпечити його прагнення.

Святкуючи 20-у річницю Збройних сил України ми щиро вітаємо Вас і бажаємо сили, здоров’я, кріпости духа, а передовсім, віри. Віри в себе, віри в Бога, віри в ближнього і віри в народ. З такою вірою «Господь кріпость людям своїм дасть, Господь благословить людей своїх миром» (Пс. 28.11).

Нехай Боже благословення утверджує Вас в любові до свого народу і допомагає у Вашому служінні.

† Михаїл Колтун

Голова Ради душпастирської опіки

при Міністерстві оборони України

Єпископ УГКЦ