Привітання з Днем Святої Трійці

Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.

Дiї святих Апостолів 1:8

Дорогі захисники Вітчизни! Вітаємо вас і ваші родини зі святом Пресвятої Трійці!

Подія зішестя Святого Духа в житті Церкви Христової і кожної віруючої людини відіграє визначальну роль, адже вона знаменує і народження самої Церкви, і, водночас, є безумовним свідоцтвом вірності Спасителя Своєму слову, коли Він перед Своїм вознесінням сказав учням: «І вблагаю Отця Я, і Утішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!» (Євангелія від Iвана 14:16-18)

Тож нехай рясні Божі благословення злинуть на вас і сила Духа Святого, що з нами перебуває, зміцнить Вас у службовій діяльності та інших випробовуваннях покликаних нею, допоможе нам разом з честю долати всі труднощі земного життя. Будемо пам’ятати, що ми є дітьми Отця Небесного – Бога Всемогутнього і покликані на те, щоб бути гідними свідками Його любові.

З глибокою повагою,

Голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України,