Привітання Владики Михаїла (Колтуна) до Дня Збройних Сил України

Шановні військові керівники усіх рівнів, командири військових підрозділів, рядові Збройних Сил України, працівники та члени їхніх родин, миряни! Дорогі браття і сестри!

Сьогодні відзначаємо XXI річницю від дня створення Збройних Сил України. З цієї нагоди хочу подякувати усім причетним до великої справи захисту Рідної Землі за їх старанну службу і працю, терпеливе та смиренне ставлення до різних випробувань та викликів. Адже завдяки Вашим зусиллям в Україні зберігається спокій, розвивається мирне життя, будуються плани на майбутнє.

Фах військового потребує найкращих людських чеснот і умінь, а найперше, найвищих духовний якостей. Тому гартуючи себе для служби щоденною молитвою доповнюйте свій духовний вишкіл. Духовне єднання з Богом стане для Вас підтримкою і опорою у доланні перешкод, даруватиме Вам душевний спокій і впевненість.

За цей час Українська Греко-Католицька Церква у своїх лавах виховала не один десяток священників котрі опікуються духовними потребами військових та сповняють чесно своє капеланське служіння у Війську. Окремі миротворчі місії, віддалені гарнізони, військові навчання стали для них місцем християнської молитви і єднання з Богом.

Цього року до Дня Збройних Сил України Департамент упорядкував нову редакцію молитовника для військовослужбовця « Молись і служи», ми сподіваємося що він стане хорошим подарунком та надійним помічником віруючому військовому і його родині у часі служби і поза нею.

Дорогі побратими! З нагоди свята бажаю Вам Божих щедрот і ласк, доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

Єпископ Михаїл Колтун,

Керівник Департаменту Патріаршої курії

Української Греко-Католицької Церкви

у справах душпастирства силових структур України