Привітання військового єпископа з нагоди свята Воскресіння Христового

ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Христос воскрес і є між нами. Сьогодні кожен є з Христом.

 Він нас веде до перемоги. Над споконвічним нашим злом.

Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства служіння силових структур України вітає усіх братів і сестер, що рідняться в Україні в ім’я Воскреслого Христа Господа, в ім’я Його миру, єдності, любові і життя в Його благословенні для цілого світу і України.

Нас усіх ріднить земля з усіма дарами і надбаннями, яка від Бога через наших предків приходиться нам священною спадщиною. Ріднить нас народ, з яким ми розділяли доленосні взаємини у братній любові. Ріднять люди і їхні цінності свободи, миру, любові і всіх Божих дарів, носіями яких всі ми є. У все це Господь вложив свою Любов, – і це найвище добро наражене на наругу ворога.

Вчора і сьогодні для тих, хто жили, і живемо – Христос воскрес! Він, що дав нам життя і все для життя сьогодні заявляється нам у всемогучій своїй силі. В живих Своїх словах “Не бійтеся”,”Я з вами”,”Це ж Я”, “Ви повірили тому, що побачили Мене” – сказано до апостолів, але блаженні ті, що не бачили, а увірували. Сьогодні ми, що не бачили, а увірували, нам належать живі слова Воскреслого Христа – “Мир вам”. Це не для того, щоб ми увірували, але для того, щоб ми цей  Мир прийняли. Господи, в ознаменування Твоєї сили і слави над всіма народами, подай народові нашому мир, або дай силу з мужністю цей мир досягти і не тому, що ми сильні, але тому, що Ти нам це запевнив. Бо Тобі належиться Слава на віки вічні.

В мирі нехай Воскреслий Господь подасть Своїх дібр, щоб нам втішатися  Його достатками на радість миру, життя, здоров’я і спасіння.

+ Михаїл Колтун

Єпископ Сокальсько-Жовківський,

 Керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України