Привітання Командувачу внутрішніх військ МВС України з нагоди 19-ї річниці від Дня утворення Внутрішніх військ МВС України

Привітання Командувачу внутрішніх військ МВС України

Генерал-лейтенанту ЯРОВОМУ Сергію Анатолійовичу

З нагоди 19-ї річниці від Дня утворення

Внутрішніх військ МВС України

Шановний Сергію Анатолійовичу!

У День внутрішніх військ МВС України від імені Української Греко-Католицької Церкви висловлюємо велику шану та вдячність Вам та усьому особовому складу за Вашу відданість для мир та спокою в нашій країні.

Місія кожного військовослужбовця України – захищати інтереси держави та суспільства, охороняти життя, здоровя та безпеку кожного громадянина України. Для цього кожному військовослужбовцю необхідна велика сила духу та патріотизму.

Служіння військовослужбовця народові України мусить іти поряд зі служінням Богові та дотриманням морального закону. Це служіння допомагатиме військовослужбовцям усвідомлювати їхню велику відповідальність за зміцнення законності та правопорядку в Україні і пробуджувати у них те, що є добре, шляхетне, миле Богу та потрібне нашій Батьківщині.

Засилаємо Богу молитви за Вас та усіх військовослужбовців Внутрішніх військ України. Бажаємо Вам сили у виконанні Вашого по святного обов’язку. Нехай виконання цього обов’язку озивається Вам лише людською вдячністю, а Пресвята Діва Марія – завжди охороняє Вас, родини кожного військовослужбовця та заступається за Вас усіх.

Боже благословення нехай скріплює Вас у Вашому служінні Україні та нашому народові.

З молитвою та повагою,

Єпископ Михаїл (Колтун),

Керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України