Привітання владики Михаїла (Колтуна) з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України

Дорогі наші Захисники!

У сьогоднішнє величне свято Покрови Пресвятої Богородиці ми цілим українським народом відзначаємо День захисника України – Ваш День!

Від самих початків боротьби за незалежність і цілісність Рідної Землі воїни українського війська впевнено віддавали під покров Богородиці своє життя та служіння, по-синівськи довіряючи себе в руки Божої Матері, яка завжди тримала їх під своїм небесним омофором та берегла у їхній боротьбі за мир та кращу долю для Українського Народу та його Держави. Сьогодні Ви, вірні нащадки своїх відважних прадідів, успадкували та зберегли, як неоціннений скарб, ті християнські чесноти, озброївшись якими, Україну упродовж століть боронили наші відважні предки – княжі дружини, запорізькі козаки, Січові Стрільці, бійці Української Повстанської Армії та відважні захисники від нациських окупантів, а тепер і воїни АТО/ООС. Сьогодні Ви є гідними послідовниками своїх попередників – мужніми та відданими захисниками України. Сьогодні Вам боронити мрію Ваших батьків.

У цей святковий день – День Захисника України – від імені усіх військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви щиро вітаю Вас, віддаючи кожного під нездоланний покров нашої небесної Заступниці та Захисниці. Нехай Пресвята Богородиця провадить Вас дорогою правди, добра та любові, щоб Ви завжди гідно сповняли своє покликання, слідуючи шляхом Божих заповідей до остаточної звитяги добра над усяким злом!

Пресвятая Богородице, спаси нас!

 

+ Єпископ Михаїл (Колтун),

Керівник Департаменту військового капеланства

Патріаршої курії УГКЦ,

та увесь особовий склад ДВК ПК УГКЦ