Привітання владики Михаїла (Колтуна) з нагоди Дня прикордонника України

Привітання керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владики Михаїла (Колтуна) з нагоди Дня прикордонника України

Шановні прикордонники!

У цей день, коли ми відзначаємо 102-у річницю від дня заснування Державної прикордонної служби України, щиросердечно вітаю керівництво  та увесь особовий склад із вашим професійним святом.

Єднаючись у молитві з отцями-капеланами, ми серцем і думками, своїм служінням і діяльністю линемо до вас на рубежі нашої Батьківщини, щоб засвідчити вам наші визнання, повагу та велику вдячність. Сьогодні ви є тими відважними воїнами, хто стоїть на захисті державних кордонів України, захищає її суверенітет та недоторканість.

Наша Церква сьогодні є з вами через присутність військових капеланів. Цим ми хочемо засвідчити вам, що ви не є залишені, що ми є завжди поруч, що ми пам’ятаємо та молимося за вас, випрошуючи у Господа нашого Ісуса Христа для вас сили, мудрості та відваги у справі захисту миру та спокою, щоб Він вас беріг, охороняв, дарував вам незламність духа та міцність здоров’я.

Дорогі наші прикордонники! Від себе особисто та від імені усіх військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви вітаю вас та бажаю вам радості і миру, щастя та добробуту у ваших сім’ях та родинах. Нехай Господь благословить вас щедрими ласками, а Матір Божа тримає вас у своїй повсякчасній опіці.

+ Єпископ Михаїл Колтун,

Керівник Департаменту військового капеланства