Привітання владики Михаїла (Колтуна) з нагоди Дня Незалежності України

Дорогі захисники України, військовослужбовці різних військових формувань, ветерани війни і військової служби, військові капелани!

Сьогодні ми відзначаємо 29-у річницю незалежності України. З цієї нагоди хочемо привітати і подякувати усім причетним до великої справи захисту рідної землі, а відтак її недоторканності, цілісності і незалежності.

У цей день, коли молитвою в ім’я України наповнюються храми і серця людей, особливою звучить молитва за людей у військових одностроях, за воїнів на сході України й тих, хто в тилу посилює оборону Держави. За цю велику самопожертву просимо в Господа для них мужності і витривалості, мудрості і терпіння, сил і здоров’я. Ми маємо що оберігати і за що молитися.

Тому у цей святковий день ми, військові капелани Української Греко-Католицької Церкви, зносимо свої молитви за усіх українських воїнів та їхні родини!

В особливий спосіб сьогодні у молитві пам’ятаємо наших полеглих Героїв – Захисників, які за незалежність своєї Батьківщини заплатили найвищу ціну – віддали своє життя.

З нагоди цього великого для кожного українця свята бажаємо вам та вашим родинам щедрих Божих ласк, перемоги, миру та довгих років життя на своїй вільній землі!

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!
З Днем Незалежності тебе, рідна Україно!

+ Єпископ Михаїл (Колтун),

керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ