Прямуючи до Люрду, військовослужбовці помолилися в Гарнізонному храмі Львова

Понад п’ятнадцять військовослужбовців Збройних сил України – учасники АТО, поранені, курсанти Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного візьмуть участь в цьогорічному 57-му Міжнародному військовому паломництві.

02

Очолить українську делегацію Преосвященний владика Михаїл Колтун, головний капелан УГКЦ. Супроводжуватимуть військових капелани: о. Любомир Яворський та о. Андрій Зелінський.

03

Єпископ Михаїл поблагословив учасників паломництва та сказав напутнє слово про важливість участі в міжнародному військовому паломництві в прославленому Божими ласками місті Люрді. Архиєрей заохотив військових молитися в часі паломництва «за нашу державу, за наших співбратів у військовому служінні, за наші родини та землю, щоби Господь сприяв нам своєю благодаттю, щоби ми свій обов’язок перед державою могли належно сповняти».

04

Владика навів приклад з минулого, як один полковник, який не був призвичаєний до молитви, казав «що вже перед польським кордоном залишить автобус», бо «стільки молитися – забагато», але згодом цей «військовий став найкращим паломником і чекав коли вже почнеться молитва чи духовне повчання». «Він не вмів молитися, не практикував молитви, але довірився Богові і збагнув це благо для людської душі», – розповів військовим єпископ-капелан.

07

Прес-служба єпархії