Про військово-патріотичне виховання молоді говорили в Дрогобицькому університеті

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка 16 травня 2019 року відбулась зустріч студентів, викладачів закладу з представниками Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Львів), військової частини А1108, військового комісара Дрогобицько-Бориславського ОРК, ветеранських громадських організацій, військових капеланів, а також головного спеціаліста відділу освіти і начальника відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту м. Дрогобича.

Основною темою даного заходу було «Національно-патріотичне виховання молоді», а також сучасна проблематика призову на строкову службу в армії. Були заслухані доповіді, в яких аналізувався досвід країн США, Великобританії, Латвії та Литви, а також результати соціологічного опитування серед студентів щодо престижності військової служби у ЗСУ, готовності молоді захищати свою Батьківщину зі зброєю у руках та інше.

Всі запрошені гості мали можливість поділитися своїм особистим досвідом та висловити побажання до студентів як майбутніх педагогів, від яких залежатиме формування світогляду майбутніх поколінь. Особливу увагу було звернуто на духовний аспект як один з невід’ємних елементів здорового виховання патріотичного духу у молоді. Основною метою даної зустрічі було зрозуміти ставлення студентів до військової служби, а також почути їх думку щодо змін, які могли б позитивно вплинути на підняття престижу строкової чи контрактної служби у ЗСУ.

За повідомленням о. Тараса Коцюби