Про благодійну допомогу громад УГКЦ в Італії для постраждалих від війни України

У днях 6-9 лютого 2017 р. в італійському м. Асижі, батьківщині святого Франциска, проходили реколекції та загальні піврічні збори душпастирів УГКЦ в Італії з участю Преосвященного владики Діонісія Ляховича, ЧСВВ, Апостольського Візитатора для українців греко-католиків в Італії. Провідником реколекцій був Преосвященний владика Гліб Лончина, СУ, єпископ Єпархії Пресвятої Родини в Лондоні й Апостольський Візитатор для українців в Ірландії.

Під час зборів о. Юрій Іванюта, відповідальний за благодійні збірки для потребуючих у зв’язку з війною в Україні та військовий капелан УГКЦ, вручив владиці Діонісію подячну грамоту від Збройних Сил України, а також у своїй промові відзначив, що громади УГКЦ в Італії на сьогоднішній день за три роки війни надали біля 200 000 євро різноцільової допомоги потребуючим в Україні.

У свою чергу, владика Діонісій зазначив, що дана подяка не є особистою, а стосується всіх душпастирів та громад, що брали участь у цих благодійних збірках. Архиєрей пригадав, що першим завданням священнослужителів і вірних в умовах непроханої війни є молитва за дар миру, а вже з віри про Божу поміч народжується похідне від неї бажання допомагати ближньому, який цього потребує.

osbm.info