Президент України Петро Порошенко зустрівся з військовими капеланами у Львові

В рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України в зоні проведення антитерористичної операції.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Глава держави поклав квіти. Згодом усі присутні у святині помолилися за Україну.

Петро Порошенко також поспілкувався з демобілізованими військовими-учасниками АТО, зокрема із захисниками Донецького аеропорту Остапом Гаврилюком та Луганського аеропорту Остапом Худим.

Військовий капелан отець Тарас Михальчук ознайомив Главу держави з історією храму, його відновленням та роботою військових капеланів в зоні бойових дій. У святині представлені березовий хрест та ікони із зони АТО, які потрапили під обстріл на Донбасі. Отець Тарас розповів, що Храм святих апостолів Петра і Павла відомий у Львові як костел Єзуїтів, збудований на початку XVII століття.

Храм був освячений та відкритий у грудні 2011 року з нагоди 20-ї річниці створення Збройних Сил України.

Гарнізонний храм опікується військовослужбовцями у зоні АТО, в тому числі займається збором коштів для потреб українських захисників. Зокрема, прихожани за час АТО пожертвували на потреби Збройних Сил України та реабілітації поранених понад 14 млн грн.

Джерело: president.gov.ua