Презентація нової книжки військового капелана о. Андрія Зелінського,Т.І. у Львові та Києві

У рамках цьогорічного Форуму видавців у Львові, 16 вересня, відбудеться презентація нової книжки військового капелана, громадського діяча о.Андрія Зелінського,Т.І. «На ріках вавилонських… Кілька думок про повернення». Це книга роздумів про самотність і про любов, про війну та справжню перемогу, про вигнання та про шлях повернення.

Захід відбудеться о 18.00 год. в Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4).

У своїй книжці автор ставить дуже важливі питання: Чи припиняється війна, коли стихає зброя? Чи можна повернутися з війни? Також він говорить, що світ людини потребує зцілення від самотності, особливо ж його потребує сьогоднішнє зранене війною українське суспільство. Зелінський каже: «Ці короткі роздуми — спроба пригадати кожному, звідки ми родом, допомогти не завмерти у смертельному безрусі, не зупинитися від болю зневіри та безнадії. Адже ми у цьому світі не даремно, не просто так. Ми не безхатченки на вулицях історії. Господь покликав нас до життя. Наші імена виписані на Його долонях. Ми родом із Його любові: там наша Батьківщина, там на нас завжди чекають».

Назва книжки – «На ріках вавилонських» – є дуже символічною, бо це перша стрічка одного з найвідоміших псалмів, 137-го, який є піснею єврейських вигнанців, котрі перебувають у вавилонському полоні.

Нагадаємо, що першою книжкою Андрія Зелінського,Т.І. стали «Соняхи. Духовність на час війни» – посвята його військовим побратимам.

Наступна презентація книги «На ріках вавилонских» відбудеться 22 вересня в Києві, в книгарні «Є», вул. Лисенка, 3.

 

13699984_1148247338567003_186364364038934938_nАндрій Зелінський – священик  Української  Греко-Католицької Церкви, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса»,  військовий  капелан, член  Ініціативної групи Української  Академії  Лідерства.

Філософську  освіту  здобував у  Коледжі  Святого  Василія, Стамфорд,  США,  богословську – в Папському Григоріанському університеті в Римі, Італія, політологічну – в  Національному  університеті  «Києво-Могилянська  Академія». Основні  сфери  наукових  інтересів  та  напрямки пасторальної діяльності: християнська духовність у контексті сучасної культури, ідеологія національної безпеки та забезпечення духовних потреб військовослужбовців.

Викладач  Київської  Трьохсвятительської  духовної  семінарії УГКЦ та автор книги «Соняхи». З червня 2014 року бере активну участь у наданні духовної підтримки українським військовим у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, Старогнатівкою та у Пісках, Дебальцевому, Широкіному Донецької області, Авдіївській промзоні.

БУКТРЕЙЛЕР – https://youtu.be/M2ySwIo9-sc

Відгуки про книжку:

– ДУХОВНА ВЕЛИЧ ЛЬВОВА, Юліанна Лавриш “Про особистий Сіон”

– ЗБРУЧ, Христина Содомора “Повернення до Сіону”

Джерело: www.svichado.com