Презентація книги військового капелана на Черкащині (відео)

Військовий капелан УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ відвідав Черкащину, де презентував свої книги “Соняхи” та “На ріках вавилонських”. 

25 жовтня 2016 року разом з капеланом отцем Юліаном Шереметою отець Андрій презентував книги в Черкаському обласному художньому музеї, Навчальному центрі Державної прикордонної служби в Оршанці Черкаської області, Черкаському національному музеї імені Богдана Хмельницького та побували в редакції газети “Нова доба”.

“Завдання українського військового сьогодні – любити щиро, щедро і до кінця вірно, у той час, як завдання військового капелана – допомогти українському військовому не втомитися любити”, – отець Андрій Зелінський під час розмови з журналістами №Нової доби”.

Також книгу отець Андрій зустрівся із студентами і викладачами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— Я присвятив ці книги найкращим захисникам Вітчизни, моїм друзям і бойовим побратимам — офіцерам Збройних сил України. У першій книзі, в «Соняхах», відповідно йдеться про певні почуття, певну вербалізацію емоцій, які мені довелося пережити на фронті, а от у другій книзі я вперше відчув, що бракує якоїсь лаконічної, але філософської інтерпретації війни і суспільства, зраненого війною…”, – сказав  о. Андрій Зелінський під час презентації книг у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького

За матеріалами Нової доби та ЧНУ