Прес-анонс. В Одесі відбудеться презентація виставки-конкурсу образотворчого мистецтва в'язнів

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В’ЯЗНІВ «ПЕРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОЮ ЛЮБОВ’Ю»

До ювілею Хрещення Русі-України

16 липня 2013 о 15:00 у приміщенні Одеської кірхи (Центрального Лютеранського Катедрального Собору України Св. Петра і Павла) за адресою вул. Новосельського 68, відбудеться презентація виставки-конкурсу образотворчого мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». На презентації буде представлено етапи підготовки конкурсу та соціальні аспекти цієї мистецької події, яка проходитиме у Києві у Музеї Івана Гончара у серпні 2013 р. Запрошені масмедіа, представники міської державної адміністрації, громадськості міста, обласного управління Державної пенітенціарної служби України, Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»,.

«Через образотворче мистецтво відбувається найбільш людяний діалог громадянського суспільства для подолання мурів відчуження і для щирого порозуміння, – ділиться один з організаторів конкурсу тюремний капелан Костянтин Пантелей, – такі події здатні змінити суспільство накраще, починаючи від нас самих.»

У світі понад 10 млн. в’язнів. Україна на 11 місці за абсолютною кількістю позбавлених волі у світі та на 2 місці в Європі. Презентація проводиться з метою широкого інформування про майбутню виставку-конкурс та про важливість процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі. У соборі при нагоді цього інформаційного заходу будуть експоновані деякі твори в’язнів з різних країн світу з Віденського міжнародного конкурсу 2009 року.

Організатори:

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви

Благодійний Фонд «Карітас-Київ»,

Державна пенітенціарна служба України,

Фонд Андрея Шептицького,

Національна Спілка художників України,

Музей Івана Гончара

Відповідальна особа:

ієрей Костянтин Пантелей,

моб. 098 422 9 221

моб. 097 151 64 35

e-mail: panteley@ukr.net

ієрей Костянтин Пантелей,
керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства
у пенітенціарній системі України.
Поштова адреса:
А.С. В-125, Київ, 01001

тел./факс (044) 279 19 20
моб. 098 422 9 221
моб. 097 151 64 35
e-mail:
panteley@ukr.net
skype: constantin.panteley